Претрага
[rstr_selector]

Borac bolji nakon produžetka

Košarkaši Borca pobedili su večeras Dynamic u Čačku sa 91:87 u veoma uzbudljivoj utakmici 8. kola Mozzart Superlige Srbije. Borac je loše počeo, izgubio prvu četvrtinu sa 23:16, da bi u drugoj napravio preokret i bio bolji sa 32:16, pa je na poluvremenu imao vođstvo od 48:39. U nastavku meča je Dynamic preuzeo kontrolu, i vodio gotovo do samog kraja utakmice, ali je Borac uspeo da izjednači pa je u regularnom toku susret završen nerešeno 77:77. U produžetku su Čačani bili bolji i trijumfovali rezultatom 91:87.
Borac je tako upisao treću pobedu, a Dynamicu je ovo peti poraz.

Najefikasniji u domaćem timu bio je Radonjić sa 16 koševa, a Todorović i Marinović su postigli po 14. U gostujućoj ekipi istakli su se Čakarević sa 18 i Brooks sa 17 koševa.

Sledeći protivnik Mega Leks

U sledećem kolu Borac gostuje ekipi Mega Leksa koja je večeras ubedljivo savladala FMP rezultatom 83:65.