Borac – Čukarički 2:3

U današnjim utakmicama 26. kola Super lige Srbije viđena su 23 gola, a najviše u Čačku gde je Čukarički savladao Borac sa 3:2. Borac je na poluvreme otišao sa prednošću od 2:1, ali je Čukarički uspeo u drugom delu da preokrene rezultat i odnese bodove iz Čačka.
Strelci za Borac su bili Jovanović u 3. i Tiago u 29. minutu, a za Čukarički Obradović u 23. i Bojić u 61. i 77. Borac ostaje na 15. mestu na tabeli, a Čukarički je i dalje 10.
Mladost je u Lučanima poražena od Partizana sa 2:0, a Crvena zvezda je sa 3:0 savladala Javor u Beogradu. Napredak je pobedio Radnik rezultatom 2:1, Rad je bio bolji od Spartak i slavio sa 2:0, Voždovac je bio ubedljiv protiv Bačke 4:0, a Radnički i Novi Pazar su odigrali nerešeno 2:2. Sutra se u Gornjem Milanovcu sastaju Metalac i Vojvodina.