[rstr_selector]

Borac poražen na Voždovcu, Mačva deklasirala Javor u Ivanjici

Juče je odigrano pet utakmica 3. kola Superlige Srbije.
Borac nije uspeo da na Voždovcu osvoji prve bodove, ali je Savić postigao prvi gol za Čačane od početka prvenstva u utakmici koja je završena rezultaom 2:1 za domaći tim. Borac je upravo golom Savića u 27. minutu poveo sa 1:0, ali su u drugom delu utakmice  Srećković u 59. a potom i Perović u 88. minutu bili strelci za konačnih 2:1 i pobedu Voždovca.

Ubedljiv poraz Javora, Mladost trijumfovala

Mačva je u Ivanjici  deklasirala Javor rezultatom 4:0 i tako Ivanjičanima nanela drugi poraz. Mladost je pred svojim navijačima bila bolja od Rada i trijumfovala rezultatom 2:1. Lučanci su poveli već u 3. minutu golom Jovanovića, a Radojević je 11. minuta kasnije postigao pogodak koji je njegovom timu doneo tri boda. Strelac za Rad bio je Volkov u 45. minutu.
Vojvodina je pobedom nad Bačkom zadržala stoptocentan učinak i trenutno je prva na tabeli sa 9 bodova, dva manje od drugoplasiranog Voždovca.
Zemun je na svom terenu poražen od Radničkog iz Niša sa 2:1.

Preostalo je da se danas odigraju dve utakmice u kojima Spartak dočekuje Partizan, a Crvena zveda Čukarički.

U petak su u Kruševcu igrali Napredak i Radnik, a pobedu je ostvarila ekipa iz Surdulice rezultatom 2:1.