Претрага

Borcu samo bod u susretu sa Spartakom

Juče je odigrano pet utakmica 12. kola fudbalske Super lige Srbije,  a najviše golova viđeno je u Čačku gde su Borac i Spartak odigrali nerešeno 3:3. Borac je posle dvadesetak minuta stekao dva gola prednosti, ali su Subotičani uspeli da preokrenu rezultat i povedu sa 3:2. Ipak je Tiago Galvao golom u 77. minutu uspeo da izjedanači rezultat i tako ipak spase jedan bod domaćem klubu. Strelci za Borac bili su i Zoćević u 12. i Jovanović u 22. minutu. Milić je bio dvostruki strelac za gostujući tim i to u 28. i 32. minutu, a Stojković je treći gol za Subotičane postigao u 65. minutu.
Borac je na pretposlednjem mestu prvenstvene tabele sa 8 bodova, a u sledećem kolu gostuje ekipi Rada.

Metalac i Javor podelili bodove

Pobednika nije bilo ni u Gornjem Milanovcu gde su Metalac i Javor odigrali nerešeno 1:1. Prvo poluvreme proteklo je bez golova, dok je u drugom Jovanović u 72. minutu doneo prednost domaćem timu, a Javor je izjednačio u 87. minutu golom Silve.

Partizan je kao gost pobedio Voždovac sa 3:0, Radnički je u Nišu savladao Bačku minimalnim rezultatom 1:0, a Radnik je bio bolji od Novog Pazara i trijumfovao sa 3:1.
Danas se sastaju Crvena Zvezda – Čukarički i Mladost – Vojvodina.

Napredak je u petak pobedio Rad na svom terenu sa 2:0.