autocacak1lakodokola-430x95

SPORT

Jovan Zekavica i ekipa Borca najbolji u Somboru

Na trećoj biciklističkoj trci koja se boduje za Kup Srbije, održanoj u Somboru proteklog vikenada, Jovan Zekavica i seniorska ekipa Borca osvojili su prvo mesto.
Opširnije...
Pročitano 26 puta
Ocenite ovaj članak
(0 glasova)

Odložena Biciklijada u Čačku

Čačanska Biciklijada, koja je trebalo da se održi danas sa početkom u 17 časova i 30 minuta, otkazana je zbog loših vremenskih uslova.
Pročitano 75 puta
(0 glasova)

Sutra Biciklijada u Čačku

U Čačku će sutra biti održana Biciklijada, masovna biciklistička vožnja ulicama grada u dužini od 13 km. Biciklijadu organizuje biciklistički klub Borac u okviru projekta "Vozi bicikl, živi zdravo i kvalitetno" koji finansira NIS u okviru programa "Zajednici zajedno".
Pročitano 116 puta
(0 glasova)

Čačak domaćin Memorijalnog turnira "Haris Brkić"

Čačak će u naredna dva dana biti domaćin 15. po redu Memorijalnog košarkaškog turnira "Haris Brkić", koji će biti održan u Hali kraj Morave.
Pročitano 88 puta
(0 glasova)

Stefan Stefanović treći na Međunarodnoj trci u Sarajevu

Na međunarodnoj biciklističkoj trci “Nagrada Sarajeva”, koja je juče vožena u okviru EURO Toura, Stefan Stefanović, biciklista čačanskog Borca je osvojio treće mesto i šesnaest kvalifikacionih bodova za Olimpijske igre.
Pročitano 84 puta
(0 glasova)

Marko Danilović osvojio 3. mesto u prvoj etapi Međunarodne trke u Turskoj

Biciklista Borca, Marko Danilović je osvojio treće mesto u prvoj etapi međunarodne trkeMarko Danilović “Tour of Ankara” u Turskoj, koje mu je donelo i nova dva boda za ispunjenje Olimpijske norme.
Pročitano 102 puta
(0 glasova)

Zlatna medalja za pionire Planinarskog društva „Golija“

Pioniri planinarskog društva „Golija“ iz Ivanjice, osvojili su zlatnu medalju, u drugom kolu lige Srbije u orijentaciji.