Претрага

Košarkaši Borca ubedljivi na svom terenu

Košarkaši Borca ostvarili su treću pobedu u ABA 2 ligi pošto su večeras pred svojim navijačima savladali Zrinjski iz Mostara  rezultatom 84:72 (25:17, 28:16, 17:15 i 14:24).
Borac je na poluvremenu imao prednost od 20 koševa, treću četvrtinu je dobio sa samo košem razlike, a potom je gostujući tim poslednju četvrtinu dobio sa 10, ali su Čačani ipak trijumfovali ubedljivim rezultatom. Najefikasniji u redovima Borca bio je Đoković sa 19 koševa, a po 12 su potigli Todorović i Marinović. Ramljak i Ljujić su u gostujućoj ekipi postigli po 12 koševa, a Sokolović koš manje.

Borac je sada drugi na tabeli iza ekipe Vršca koja je večeras doživela prvi poraz od početka takmičenja. Vrščani su na Cetinju izgubili od Lovćena sa 90:82.

Ohrid i dalje bez pobede

Rogaška je savladala Ohrid na gostovanju sa 78:56 i trenutno je deseta, dok su Ohriđani i dalje bez pobede.