Претрага

Minimalan poraz fudbalera Borca u Surdulici

Fudbaleri Borca su u Surdulici poraženi od Radnika minimalnim razultatom 1:0 (0:0) u utakmici 27. kola domaćeg fudbalskog prvenstva. Jedini pogodak na utakmici postignut je iz jedanaesterca i to u 80. minutu kada je Zlatanović bio precizan sa bele tačke i doneo Radniku tri boda. Borac ostaje na dnu tabele sa 17 bodova, četiri manje od Rada i Javora.
Rad je na svom terenu pobedio Javor sa 2:0 (0:0) golovima Lutovca u 72. i 77. minutu utakmice.
Mladost je u Lučanima izgubila od Vojvodine rezultatom 3:0 (1:0). Strelci za Novosađane bili su Mihajlović u 36. i Eze Vinsent u 66. i 87. minutu. Mladost ostaje deveta sa 34 boda, a Vojvodina je osma sa šest bodova više.

Remi Zvezde, Partizan boji od Čukaričkog

Crvena zvezda i Napredak su remizirali 1:1 (0:0), a Partizan je kao gost savladao Čukarički reyultatom 2:0 (2:0). Crveno beli su i dalje prvi na tabeli sa 70 bodova, dok je Partizan drugi sa 58.