Mladost ubedljiva protiv Borca

Fudbaleri Mladosti su zabeležili ubedljivu pobedu na svom terenu protiv Borca u 17. kolu Super lige Srbije. Lučanci su pobedili Čačane sa 3:0 što je ujedno najubedljiviji trijumf u ovom kolu. Maslać je u 4. minutu postigao autogol čime je Mladost povela sa 1:0, a dvostruki strelac za ekipu iz Lučana je bio Bojović u 20. i 63. minutu.
Javor je ostvario pobedu u Novom Pazaru nad istoimenom ekipom sa 2:1. Alvodić je u 12. minutu postigao prvi pogodak na ovom meču za domaći tim, Gafurov je izjednačio u 47. minutu, dok je Cvetković bio uspešan sa bele tačke u 73. i doneo pobedu Ivanjičanima. U ostalim utakmicama postignuti su sledeći rezultati:
OFK Bačka – Vojvodina 0:1, Voždovac – Rad 0:0, Radnički – Spartak 0:1, Radnik – Čukarički 1:1 i Metalac – Crvena zvezda 1:2.