Претрага

Napredak pobedio Partizan, Zvezda bolja od Borca

Danas je odigrano sedam utakmica 21. kola Superlige Srbije. Fudbaleri Napretka savladali su Partizan u Kruševcu sa 2:1 golovima Vukanovića u 34. i Đerića 54. minutu, dok je strelac za crno bele bio Jevtović iz penala u 60. minutu utakmice.
Crvena zvezda je trijumfovala nad ekipom Borca sa 3:0 i učvrstila se na prvom mestu na tabeli sa 56 bodova. Prvi pogodak za crveno bele postigao je Adžić u 35. minutu dok je dvostruki strelac bio Pešić u 50. i 63. minutu.

Javor ubedljiv u Novom Sad, Mladost slavila u Lučanima

Javor je u ovom kolu zabeležio ubedljivu pobedu u Novom Sadu gde je savladao Vojovdinu sa 3:0. Golove za Ivanjičane postigli su Mitošević u 33., Amanović u 53. i Krnić u 56. minutu. Javor je pobegao sa samog dna tabele ali i dalje je u zoni ispadanja i zauzima 15. mesto sa 15 bodova.
Mladost je u Lučanima minimalnim rezultatom pobedila OFK Bačku pogotkom Pejovića u 72 minutu utakmice i popravila plasman na tabeli za jedno mesto pa je sada deveta sa 27 bodova.
Mačva je kao gost savaladala ekipu Rada sa 2:0, Radnički je u Nišu pobedio Čukarički sa 1:0, a Radnik je istim rezultatom slavio u Zemunu nad istoimenom ekipom.