Претрага

Odložene tri utakmice 20. kola Super lige Srbije

Danas su odigrane samo četiri utakmice 20. kola Super lige Srbije, dok su tri susreta odložena zbog loših vremenskih uslova.
Borac i Napredak igraće sutra od 13 časova, dok se Čukarički – Zemun i Rad – Radnički Niš takođe sastaju sutra, ali od 17 časova.

Voždovac ubedljiv u Ivanjici, Mladost slavila u Surdulici

Voždovac je danas bio ubedljiv u Ivanjici gde je golovima Ivkovića, Lukovića i Georgijevića savladao domaći Javor sa 3:0.
Najviše golova viđeno je u Surdulici gde je Mladost pobedila Radnik sa 4:3. Strelci za pobednički tim bili su Radivojević u 3. minutu iz penala, Golubović u 13., dok je Trifunović bio dvostruki strelac i to u 64. i 81. minutu. U domaćem timu u strelce su se upisali Mićić u 63., Purović deset minuta kasnije i Gojković u 93. minutu. Mačva je minimalnim rezultatom 1:0 bila bolja od Spartaka, a jedini strelac na ovom meču bio je Gavrić u 53. minutu.
Partizan i Vojvodina su remizirali u utakmici koja je završena rezultatom 1:1. Tošić je doveo crno bele u vođstvo u 48. minutu, a Kojašević je izjednačio u 86. i postavio konačan rezultat.