Претрага
[rstr_selector]

Partizan slavio u Čačku u nadoknadi vremena

Fudbaleri Partizana pobedili su Borac u Čačku sa 2:1 u utakmici 15. kola Super lige Srbije.
Prvi gol na meču je postigao Tavamba u 59. minutu, a izjednačio je Mateus u 70. Čačane su od uzimanja boda šampionu delili poslednji trenuci utakmice koja je produžena sedam minuta, a Tošić je u 97. postigao pogodak iz slobodnog udarca i doneo pobedu Partizanu.
Borac ostaje na dnu tabele sa samo sedam bodova, dok Partizan ima 36 i zaostaje četiri boda za Crvenom zvezdom koja je danas pobedila Zemun sa 1:0.

Mladost trijumfovla u Lučanima

Ekipa Mladosti je na svom terenu savladala Mačvu sa 2:0 golovoma Tumbaševića u 17. i Pavlovića u 89. minutu. Mladost je sada deveta, dok je Mačva pala na 11. mesto.
Fudbaleri Javora su poraženi na gostovanju Bačkoj sa 2:1. Dvostruki strelac za OFK Bačku bio je Mićić u 8. i 18. minutu, dok je za Ivanjičane Armanović postigao gol u 30. minutu. Javor je nakon ovog poraza pao na 14. mesto.