Претрага

Pobeda fudbalera Borca na startu prolećnog prvenstva

Fudbaleri Borca su prolećni deo Super lige Srbije otvorili pobedom u Čačku protiv OFK Bačke, direktnog rivala za opstanak. Borac je slavio minimalnim mrezultatom 1:0, a strelac jedinog gola na stadionu kraj Morave bio je Jovanović u 68. minutu.
Čukarički je savladao Javor na svom terenu sa 2:1. Javor je poveo golom Amanovića u 35. minutu i imao prednost do 63. minuta kada je Ožegović postigao izjednačujući gol, a pobedu je domaćem timu doneo Jevtić u 82. minutu. U Kruševcu nije bilo golova u susretu između Napretka i Voždovca, a Crvena zvezda je očekivano savladala Novi Pazar sa 2:0 golovima Plavšića u 40. i Petkovića u 81. minutu.