Претрага

SLS: Partizan – Borac 2:1

Fudbaleri Borca poraženi su u Beogradu od ekipe Partizana sa 2:1 u utakmici 23. kola Super lige Srbije. Dva gola na ovom meču postignuta su iz penala. Partizan je poveo pogotkom Kosovića u 27. minutu, a potom je Leonardo nakon dosuđenog jedanaesterca bio precizan sa 11 metara i doneo vođstvo crno-belima od 2:0. Drugi penal dosuđen je u drugom poluvremenu za fudbalere Borca, a pogodak za Čačane sa bele tačke postigao je Mihajlović u 67. minutu.
Javor je izgubio od Spartaka koji je u Ivanjici slavio sa 3:2. Golove za Ivanjičane postigli su Kristovao u 36. i Tripković u 72, dok su u gostujućem timu strelci bili Kerkez u 21, Jovoviću 58. i Mudrinski iz penala u 60. minutu. Mladost je remizirala u Surdulici sa ekipom Radnika 1:1. Radnik je poveo u 4. minutu golom Arsenijevića, a Gavrić je izjednačio u 40. minutu.
Metalac je u Novom Pazaru odigrao bez golova sa istoimenim timom.
Crvena zvezda je kao gost zabeležila ubedljivu pobedu nad OFK Bačkom sa 3:0, a Čukarički je na svom terenu ostvario minimalnu pobedu nad Napretkom 1:0.