Претрага

Ubedljiv poraz Borca

Fudbaleri Spartaka savladali su Borac sa 4:0 u utakmici 2. kola Super lige Srbije koja je odigrana na stadionu u Lučanima.
Strelci za gostujući tim su bili Ivanović u 14. minutu, Savković u 49. dok je Nikolić postigao dva gola i to u 36. i 56.  minutu utakmice.

Četiri gola i u Surdulici

Istim rezultatom završena je i utakmica u Surdulici između Radnika i Vojvodine gde su Novosađani trijumfovali sa 4:0 i odneli tri boda.
Partizan je na svom terenu savladao Javor sa 2:1 golovima Đurđevića u sedmom i Sume u 85. minutu.
U derbiju kola na Banovom Brdu su se sastali Čukarički i Napredak, a pobedu je ostvarila domaća ekipa sa 2:0.
Voždovac je u gostima bio bolji od OFK Bačke i slavio rezultatom 3:0, a Mačva je sa 1:0 savladala Zemun.