Tribina o (ne)nasilju nad decom
U ponedeljak, 3. juna, sa početkom u 20 časova, u sali Skupštine grada Čačka, biće održano predavanje o nenasilju nad decom. Na temu vršnjačkog nasilja i nasilju nad decom uopšte, govoriće sociolog Rada Karanac, koja se ovom problematikom među učenicima Moravičkog okruga bavi više od jedne decenije.