Počela akcija ozelenjavanja Užica

U Užicu je prošle nedelje počela akcija ozelenjavanja grada u kojoj je u užem gradskom jezgru, na mestima na kojima su posečena obolela stabla, zasađeno oko 300 sadnica najrazličitijih vrsta drveća.