Novi poraz fudbalera Borca

U nedelju su odigrane sve utakmice 11. kola fudbalske Super lige Srbije u kojima su uglavnom bile uspešnije domaće ekipe. Borac je pretrpeo novi prvenstveni poraz, ovoga puta bolji od Čačana bio je Čukarički koji je na Banovom brdu slavio rezultatom 2:0. Golove za domaći tim postigli su Mudrinski u 58. i Docić u 68. minutu. Čačani su oslabljeni otputovali u Beograd, jer pored Vučićevića, zbog povrede nije nastupio golman Vladimir Bajić, kapiten tima. U narednom, 12. kolu, Borac dočekuje ekipu Radnika iz Surdulice.

Javor poražen u Nišu, Voždovac slavio u Lučanima

Javor je u Nišu izgubio od Radničkog minimalnim rezultatom. Radnički je do novih bodova došao u 39. minutu utakmice kada je Pavkov bio siguran sa bele tačke.

Fudbaleri Mladosti su poraženi na sveom terenu. Voždovac je u Lučanima postigao tri gola, a strelci su bili Putinčanin u 35., Filipović u 49. i Petrović u 64, dok je jedini pogodak za Lučance postigao Gafurov dva minuta pre kraja utakmice.

Crvena zvezda je na svom terenu bila bolja od Vojvodine i pobedila sa 2:0, a Partizan je kao gost savladao Rad rezultatom 4:2.

Radnik je bio ubedljiv protiv OFK Bačke i slavio sa 3:1, a istim rezultatom Napredak je pobedio Mačvu, dok pobednika nije bilo na meču Zemun – Spartak koji je završen nerešeno 1:1.

Поделите вести

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Сродне вести