Претрага
[rstr_selector]

Borac osvojio bod u Nišu

Fudbaleri Borca su odigrali nerešeno 3:3 sa niškim Radničkim u Nišu u utakmici 19. kola Super lige Srbije. Borac je poveo golom Delića u 21. minutu,  Mihajlović je u 35. postigao pogodak za vođstvo Čačana od 2:0, da bi samo dva minuta kasnije Arsić smanjio prednost gostujućeg tima, a Petrović u 38. minutu izjednačio rezultat. U drugom poluvremenu Mrkić postiže treći pogodak za Radnički u 59. minutu, a Mihajlović je svojim drugim pogodkom u 74. minutu postavio konačan  rezultat ovog meča.
OFK Bačka je na svom terenu savladala Čukarički sa 3:1, Crvena zvezda je kao gost bila bolja od Voždovca koga je pobedila minimalnim rezultatom 1:0. Spartak je slavio u Novom Pazaru sa 4:2, a Radnik je kao domaćin pobedio Rad sa 1:0.