Претрага

Borac sve bliži Prvoj ligi Srbije

Fudbaleri Borca su doživeli ubedljiv poraz u Ivanjici od Javora rezultatom 3:0 u 4. kolu plej-auta Super lige Srbije. Cvetković je bio dvostruki strelac za Ivanjičane i to u 2. i 16. minutu, a Panić je u 42. minutu postigao treći gol i postavio konačan rezultat utakmice.
Borcu je ovo četvrti uzastopni poraz, pa je tri kola pre kraja prvenstva došao nadomak selidbe u niži rang takmičenja.
Čačani su na dnu tabele sa 12 bodova, OFK Bačka ima 16, Rad 19, a Javor 20 bodova.

Mladost ostaje na prvom mestu

Mladost je u Zemunu odigrala bez golova sa istoimenom ekipom i zadržala prvo mesto u borbi za opstanak, a Zemun drugo. Mačva je savladala Radnik sa 2:1, a Rad OFK Bačku sa 2:0.

Zvezda osigurala titulu

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak u Kruševcu sa 2:0 i tri kola pre kraja plej -ofa Super lige Srbije osigurali šampionsku titulu.
Vojvodina je pobedila Partizan u Novom Sadu sa 2:1, Čukarički je bio ubedljiv protiv Spartaka sa 3:0, a istim rezultatom Radnički je u Nišu pobedio Voždovac.

Crvena zvezda ima 51 bod, Partizan 39, Spartak 34, a Radnički 31 bod.