Претрага

Komšijski derbi pripao Milanovčanima

Fudbaleri Metalca su pobedili danas Borac u Čačku sa 2:1 u utakmici 16. kola Superlige Srbije. Metalac je poveo golom Stojanovića u 41. minutu, Jovanović je bio strelac drugog gola za vođstvo Milanovčana od 2:0 u 87., dok je jedini pogodak za Čačane postigao Galvao u 92. minutu.

Minimalna pobeda Javora

Javor je u Ivanjici ostvario minimalnu pobedu nad ekipom Radnika rezultatom 1:0. Zaslužan za pobedu Ivanjičana bio je Gafurov koji je bio strelac jedinog gola na ovom meču i to u 10. minutu.
Čukarički je zabeležio ubedljivu pobedu nad Radničkim koga je savladao sa 4:1. Spartak je u Subotici izgubio od Voždovca sa 2:0, dok je Partizan minimalnim rezultatom 1:0 bio bolji od OFK Bačke. Istim rezultatom Crvena zvezda je u Kruševcu savladala Napredak, a Vojvodina je na svom terenu pobedila Novi Pazar sa 3:0.

Mladost je u petak pobedila Rad u Beogradu sa 2:1.