Претрага

Minimalan poraz Borca od Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Borac u Čačku minimalnim rezultatom 1:0 u utakmici 15. kola fudbalske Super lige. Borac je pružio dobar otpor Beograđanima, s obzirom na to da je Zvezda jedini pogodak na utakmici postigla u 72. minutu kada je Sikimić svojim sedmim golom u dosadašnjem delu prvenstva doneo Beograđanima dvanaestu pobedu i nova tri boda.
Metalac je odigrao u Beogradu sa ekipom Rada nerešeno 1:1. Milanovčani su poveli u 6. minutu golom Kasieda, a Rad je izjednačio u 69. minutu pogotkom Stanojevića.
Mladost je u Subotici izgubila od Spartaka minimalnim rezultatom 1:0. Strelac jedinog gola na ovom susretu bio je Milić u 38. minutu. Bačka je savladala Napredak sa 3:1, a Čukarički je bio bolji od Voždovca i slavio rezultatom 2:1.
U petak je Vojvodina pobedila Radnik sa 2:0, a sutra se sastaju Javor – Radnički i Partizan – Novi Pazar.