Претрага

Pobeda fudbalera Borca za kraj jesenjeg prvenstva

Jesenji deo domaćeg fudbalskog prvenstva se završava, a fudbaleri Borca su danas upisali drugu pobedu zaredom, ali tek treću od početka prvenstva, tako da će zimsku pauzu dočekati pri dnu tabele. Oni su danas u Novom Pazaru savladali istoimeni tim sa 2:0 golovima Tiaga Galvaa u 47. i Mihajlovića u 73. minutu. Borac je pretposlednji na tabeli sa 15 bodova, dok je Novi Pazar poslednji sa 12 bodova.

Javor trijumfovao u Ivanjici

Javor je u Ivanjici pobedio Napredak sa 1:0 golom Bjedova u 50. minutu, a Crvena zvezda je titulu jesenjeg šampiona potvrdila pobedom nad ekipom Radnika u Surdulici sa 2:1.

Mladost je u Beogradu izgubila od Voždovca sa 2:1, a strelci za pobednički tim su bili Stojanović u 20. i 74. minutu, dok je jedini pogodak za ekipu iz Lučana postigao Radivojević u 31. Metalac je odigrao nerešeno sa Radničkim u Nišu 1:1. Domaći tim je poveo golom Mitrovića u 12. minutu, a Milanovčani su izjednačili u 81. golom Jovanovića. OFK Bačka je na svom terenu savladala Rad sa 2:0, a istim rezultatom je Vojvodina pobedila Čukarički.