Претрага

Poraz Borca u Kruševcu

Fudbaleri Borca su poraženi od ekipe Napretka u utakmici 14. kola Super lige Srbije rezultatom 3:1. Borac je poveo u 17. minutu golom Jovanovića, Napredak je izjednačio pogotkom N’Diaye u 31., Vukanović je 18. minuta kasnije postigao pogodak za vođstvo Kruševljana od 2:1, a gol za konačan rezultat postigao je  ponovo N’Diaye u 82. minutu.
Borcu je ovo osmi poraz tako da se i dalje nalazi na začelju tabele, dok je Napredak upisao petu pobedu zaredom i dokazao da je u odličnoj formi.
Javor je izgubio od Voždovca kao gost sa 2:1, dok je Metalac odigrao bez golova sa subotičkim Spartakom. Pobednika nije bilo ni u meču između Novog Pazara i Bačke koji su odigrali 1:1, a  Crvena zvezda je pobedila Rad sa 2:1. Mladost je pobedila Čukarički sa 2:0, a Radnički Vojvodinu sa 1:0.