Poznati svi učesnici polufinala fudbalskog Kupa Srbije

Danas su na programu bile četvrtfinalne utakmice fudbalskog Kupa Srbije, a plasman u narednu fazu obezbedili su fudbaleri Partizana, Mačve, Čukaričkog i Mladosti.
Branilac titule, ekipa Partizana je u Ivanjici savladala Javor sa 2:0 golovima Ožegovića u 65. i Miletića u 67. minutu utakmice. Mačva je u Šapcu pobedila Crvenu zvezdu nakon boljeg izvođenja penala sa 5:4, u regularnom  toku utakmica je završena bez golova. Čukarički je u Kruševcu bio bolji od Napretka i slavio rezultatom 2:0. Golove za Čukarički su postigli Docić u 32. i Bojić u 46. minutu.

Mladost u poslednjem minutu do polufinala

Fudbaleri Mladosti su u Novom Sadu savladali Vojvodinu minimalnim rezultatom 1:0. Pobedu Lučancima je doneo Trifunović u 89. minutu utakmice. Prve polufinalne utakmice na programu su 18. aprila, a revanši 9. maja. Finalna  utakmica je zakazana za 23. maj.