Претрага

Ubedljiv poraz Borca u Beogradu

Danas su odigrane sve utakmice poslednjeg kola preliminarne faze fudbalske Super lige Srbije. Borac je u Beogradu poražen od Partizana sa 5:0 (2:0). Ožegović je bio dvostruki strelac za crno bele u 9. minutu iz penala i u 54. minutu, a u listu strelaca su se upisali i Marković u 37., Pantić u 62. i Tošić u 72. minutu utakmice.
Borac u plej aut fazu ide sa 15 mesta.

Javor do tri boda u poslednjem minutu

Javor je u Ivanjici savladao OFK Bačku sa 2:1(1:0). Ivanjičani su poveli u 34. minutu golom Mrkaića, Bačka je izjednačila u 52. minutu kada je strelac bio Mićić, a do tri boda Javor dolazi u 90. minutu pogotkom Markovića.

Mladost poražena u Šapcu

Fudbaleri Mladosti su izgubili u Šapcu od Mačve sa 2:1 (0:0). Golove za pobednički tim postigli su Adamović u 51. i 55. minutu, a Pejović je bio strelac jedinog pogotka za Lučance.

Crvena zvezda je pobedila Zemun sa 3:1. Čukarički je odigrao bez golova sa Voždovcem i stigao do trećeg mesta pošto je niški Radnički poražen u Kruševcu od Napretka sa 3:1.
Vojvodina je savladala Rad sa 2:1, a Spartak je u Subotici pobedio Radnik sa 3:1.

U plej-of fazi igraće Crvena zvezda, Partizan, Čukarički, Radnički, Spartak, Voždovac, Napredak i Vojvodina, a u borbi za opstanak Radnik, Zemun, Mladost, Mačva, OFK Bačka, Javor, Borac i Rad.