Музичка представа „Утопија данас” у Културном центру Чачак

У четвртак 5. септембра од 20 часова у великој сали Културног центра Чачак на репертоару је музичка представа Утопија данас.

УТОПИЈА ДАНАС је научна фантастика. То је будућност, која почиње Великом револуцијом у којој се човечанство најзад ослобађа капитализма. Вештачка интелигенција преузима најтеже послове, па људима остаје да живе и уживају. Срећа, задовољство и хедонизам – императиви су новог света, заснованог на социјалној правди. Свако има све што му је потребно за срећу… али, шта је срећа?”

Играју: Тамара Радовановић, Данило Миловановић, Марко Грубић, Бранислав Потић, Игор Бракус, Вукашин Рајић, Милан Јаневски

Копродуценти: Центар за културу Тиват, СКЦ Нови Сад , Битеф театар, КЦ Град Београд, „Тринидад“ Нови Сад.

Представа је камерног типа, улаз је слободан, а број бесплатних улазница је ограничен. Улазнице се могу преузети на билетарници Културног центра Чачак.

Поделите вести

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Сродне вести

Вести | Одабране вести | Сервис инфо

Укинута ванредна ситуација на територији Чачка

08.06.2026
Вести | Одабране вести | Сервис инфо

Вода из градског водовода у Чачку од данас безбедна за пиће

08.06.2026
Вести | Одабране вести | Сервис инфо

Чачани још чекају потврду исправности воде за пиће

03.06.2026