Претрага

Borac nastavlja sa lošim partijama, poraz Partizana

Danas je odigrano šest utakmica vanrednog 4. kola Super lige Srbije, koje što se tiče fudbalera Borca, nije donelo ništa novo jer su Čačani ponovo zabeležili poraz. Ovoga puta Vojvodina je na stadionu u Lučanima savladala Borac rezultatom 2:0. Strelci su bili Bembah u 27. i Mihajlović u 79. minutu.
Mladost je poražena u Beogradu od ekipe Čukaričkog minimalnim rezultatom 1:0.   Fudbaleri Napretka pobedili su Bačku u gostima sa 4:1, trijumf je zabeležio i Radnički iz Niša koji je savladao Mačvu u Šapcu sa 2:1, a Rad je savladao Zemun sa 2:0.

Voždovac bolji od Partizana

Iznenađenje u ovom kolu je priredio Voždovac koji je savladao Partizan sa 3:1. Partizan je poveo u sedmom minutu kada je dosuđen penal za crno – bele a siguran sa bele tačke bio je Đurđević.  Međutim, samo minut kasnije Stuparević postiže gol za izjednačenje, a potom je Duronjić u 38. minutu bio strelac za 2:1, a Ješić u 88. postiže treći gol za  Voždovac.

Sutra se sastaju Javor – Spartak i Radnik – Crvena zvezda.