Претрага

Borac u četvrtfinalu fudbalskog Kupa

Fubaleri Borca su se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije. Čačani su danas u Jagodini savladali istoimenu ekipu nakon boljeg izvođenja penala sa 5:4. U regularnom toku utakmica je završena nerešenim rezultatom 1:1.
Jagodina je golom Lazovića u 26. minutu stigla do prednosti, a Borac je izjednačio početkom drugog poluvremena, kada je u 50. minutu strelac bio  Tiago. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata tako da je pobednik odlučen nakon izvođenja jedanaesteraca. Svi Borčevi igrači su bili precizni sa bele tačke, a golove su postigli Kočović, Delić, Tiago, Krstić i Bogdanović.

Fudbaleri Mladosti su prolazak u četvrtfinale takođe obezbedili nakon penala. Mladost je u Lučanima sa ekipom Rada u regularnom toku utakmice odigrala nerešeno 1:1, a prilikom izvođenja jedanaesteraca Lučanci su bili bolji i slavili sa 5:4.

Javor bez plasmana u dalje takmičenje

Ekipa Javora nije uspela da se plasira među osam najboljih ekipa. Ivanjičani su izgubili od Čukaričkog u Beogradu minimalnim rezultatom 1:0. Dalje je prošao Voždovac koji je istim rezultatom na svom terenu savladao subotički Spartak.

Crvena zvezda je ostvarila ubedljivu pobedu nad BSK Borčom rezultatom 3:0. Novi Pazar i Vojvodina su odigrali bez golova, pa je pobednik odlučen nakon jedanaesteraca. Bolja je bila ekipa Vojvodine koja je na kraju slavila sa 4:3.

Sloboda je pobedila Radnik sa 2:1, a Partizan je juče obezbedio plasman u četvrtfinale pošto je savladao Žarkovo sa 2:0.

Utakmice četvrtfinala fudbalskog Kupa Sebije na programu su 5. aprila naredne godine.