Претрага
[rstr_selector]

Minimalan poraz fudbalera Borca u Bačkoj Palanci

Fudbaleri Borca poraženi su danas u Bačkoj Palanci od OFK Bačke Minimalnim rezultatom 1:0. Jedini strelac na utakmici, koja je odigrana u okviru 13. kola Super lige Srbije, bio je Čerković iz penala u 73. minutu.

Partizan penalima do pobede u Surdulici

Partizan je sa 2:0 savladao Radnik u Surdulici. Oba pogotka na meču postignuta su iz jedanaesteraca. Prvo je Suma u 18. minutu bio precizan sa bele tačke i doveo crno bele u vođstvo, a potom su mreže mirovale gotovo do samog kraja, ali je Tošić u 90. minutu uspešno izveo jedanaesterac i postigao konačan rezultat na utakmici.

Javor osvojio bod u Beogradu

Fudbaleri Javora odigrali su juče bez golova sa Čukaričkim u Beogradu, a golova nije bilo ni na meču Zemun – Vojvodina. Radnički i Voždovac su remizirali 1:1, Spartak je kao gost savladao Rad sa 2:0, a samo je Crvena zvezda ostvarila pobedu kao domaćin. Crveno beli su ubedljivo savladali Mačvu sa 4:0.