Претрага

Poraz fudbalera Borca na Banjici

Juče je odigrana većina utakmica 13. kola domaćeg fudbalskog prvenstva. Fudbaleri Borca su poraženi od ekipe Rada sa 2:0 i sada se nalaze na poslednjem mestu tabele sa 8 bodova. Čačani su u Beogradu bili oslabljen s obzirom na to da Kostić i Asamoa već duže ne igraju, a protekle nedelje zbog zdravstvenih problema nisu trenirali Maslać i Marčić.

Bez pobednika u komšijskom derbiju

Javor i Mladost su u Ivanjici odigrali nerešeno 1:1. Cvetković  je u 35. minutu bio precizan sa bele tačke i doneo vođstvo Ivanjičanima, dok je Šatara pet minuta kasnije postigao izjednačujući gol za Mladost.

Metalac je na gostovanju poražen od Čukarikog sa 2:1. Strelci za domaći tim su bili Docić u 38. i Lukas u 56. minutu, dok je jedini pogodak za Metalac postigao Jovanović u 11. minutu utakmice.
Vojvodina je u Novom Sadu pobedila Voždovac sa 3:1. Radnik je kao gost bio bolji od OFK Bačke i slavio sa 2:0. Spartak i Crvena zvezda su odigrali nerešeno 1:1, a istim rezultatom je završen i meč između Partizana i Radničkog. Novi Pazar je na svom terenu izgubio od Napretka sa 1:0.