Претрага

Poraz fudbalera Borca u finišu meča

U utakmici 5. kola plej-auta fudbalske Superlige Srbije fudbaleri Borca su poraženi od Novog Pazara sa 2:0. Oba gola postignuta su pred sam kraj meča. Najpre je Popović u 85. minutu doveo Novopazarce u vođstvo, a potom je Đoković u nadoknadi vremena bio siguran sa bele tačke i postigao pogodak za konačnih 2:0.

Susret u Novom Pazaru obeležio je incident koji se dogodio nakon meča kada je u hodniku ispred svlačionica oba tima došlo do tuče.

Remi u Gornjem Milanovcu

Metalac je u Gornjem Milanovcu remizirao sa Radnikom rezultatom 1:1. Strelci su bili Dopuđ koji je u 20. minutu postigao autogol čime je Radnik poveo sa 1:0, a sedam minuta kasnije Panić je izjednačio i doneo bod Milanovčanima koji su šesti na tabeli plej-auta, dok je Radnik treći.

Čukarički je na svom terenu izgubio od Spartak sa 2:1, a Rad je takođe kao domaćin poražen od OFK Bačke sa 1:0.

Zvezda ubedljiva protiv Mladosti

Fudbaleri Crvene zvede su pobedili Mladost u Beogradu sa 4:1 i tako ostali u trci za šampionskom titulom, a Mladost ostaje četvrta sa 33 boda. Radnički je na svom terenu odigrao bez golova sa Vojvodinom i približio se Lučancima na bod zaostatka.
Napredak je u Kruševcu savladao Javor sa 3:0, pa Ivanjičani ostaju na dnu tabele, a Napredak je šesti.
Pobedu je ostvario i Partizan koji je savladao Voždovac sa 2:1.