Претрага
[rstr_selector]

Trijumf fudbalera Borca u Novom Sadu

Danas su odigrane utakmice vanrednog, 19. kola Super lige Srbije. Fudbaleri Borca su posle niza loše odigranih utakmica, zabeležili pobedu i to nad ekipom Vojvodine u Novom Sadu. Borac je slavio minimalnim rezultatom 1:0, a pobedu Čačanima doneo je Lima Kruz u 4. minutu utakmice. Borac je sada 14. na tabeli sa 14 bodova koliko ima i Rad koji je danas poražen od Zemuna sa 2:0.

Ubedljiv poraz Javora

Fudbaleri Javora su doživeli ubedljiv poraz u Subotici od domaćeg Spartaka sa 4:0. Ivanjičani su sada poslednji na tabeli sa 12 bodova.
Mladost je u Lučanima remizirala sa Čukaričkim 1:1 i zadržala deseto mesto. Mladost je povela u 11. minutu golom Pavlovića, a gostujući tim je izjednačio 15. minuta kasnije pogotkom Ovusua.
Partizan je kao gost bio bolji od Voždovca i slavio minimalnim rezultatom 1:0, Radnički je u Nišu savladao Mačvu sa 3:0, a najubedljivija je bila Crvena zvezda koja je sa 5:0 pobedila ekipu Radnika.

Zvezda sada ima 52 boda, šest više od drugoplasiranog Partizana, treći je Spartak, a četvrti Voždovac.