Претрага

Borac bolji od Novog Pazara

Fudbaleri Borca su pobedili Novi Pazar rezultatom 3:0 u utakmici 9. kola Super lige Srbije.

Golove su postigli Miletić u 24., Vujaklija u 53. i Jevtović u 55. minutu.

Završene su još dve utakmice. OFK Beograd je na svom terenu poražen od Jagodine sa 2:0, a Rad i Spartak su u Beogradu odigrali nerešeno 3:3.

U toku su susreti:

Radnički Niš – Mladost

Vojvodina – Metalac i

Voždovac – Javor

U ranije odigranim utakmicama ovog kola Čukarički je savladao Radnik sa 2:0, a Crvena zvezda Partizan sa 3:1.

Fudbaleri Mladost iz Lučana su uspeli da u Nišu osvoje bod, pošto su sa Radničkim odigrali nerešeno 1:1. Golove su postigli Jovanović u 60. i Lakić Pešić u 89. minutu. Javor je na gostovanju u Beogradu savladao Voždovac sa 2:0 i sada zauzima drugo mesto na tabeli sa 19 bodova iza Crvene zvezde koja ima 23 boda. Golove za Ivanjičane su postigli Eliomar u 50. i Dražić u 71. minutu. Metalac je u Novom Sadu poražen od Vojvodine sa 3:2. Novosađani su u prvom poluvremenu golovima Ozegovića u 15., Ivanića u 20. i Vukićevića u 41. minutu poveli sa 3:0, dok su Milanovčani u drugom poluvremenu golovima Merdovića u 47. i Sedlara u 78. minutu uspeli da smanje prednost domaćina na 3:2.