Претрага

Borac bolji od Radnika

Fudbaleri Borca su na svom terenu pobedili Radnik iz Surdulice sa 3:1, u utakmici 5. kola domaćeg fudbalskog prvenstva.

Dvostruki strelac za domaći tim je bio Vujaklija u 21. i 65. minutu, a Balabanović u 45. minutu. Jedini gol za goste je postigao Jovanović u poslednjim minutima utakmice. Borac u sledećem kolu gostuje Vojvodini.
U ostalim utakmicama plej-ofa su postignuti sledeći rezultati: Crvena Zvezda – Vojvodina 1:3, Čukarički – Radnički Niš 1:5 i Partizan – Voždovac 2:1.
Javor i Metalac su u utakmici plej-auta odgrali nerešeno 1:1, a istim rezultatom je završen susret između Jagodine i Rada.
Sutra se u plej-aut fazi od 17 časova sastaju OFK – Beograd i Spartak, a od 19 časova Mladost i Novi Pazar.