Претрага

Borac i Javor u četvrtfinalu fudbalskog Kupa Srbije

Fudbaleri Borca su napravili veliko iznenađenje pošto su u osmini finala fudbalskog Kupa Srbije pobedili favorizovanu Crvenu zvezdu sa ubedljivih 5:1.

Darko Zorić je bio trostruki strelac za Čačane i to u 20., 46. i 59. minutu, a u strelce su se upisali i Vujaklija u 35. i Jevtović u 75, dok je jedini pogodak za crveno bele postigao Jović u 55. minutu.

Dalje je prošao i Javor koji je u Ivanjici nakon penala savladao Čukarički sa 4:3, u regularnom toku utakmica je završena nerešeno 1:1.

U četvrtfinale su se plasirali i Radnički koji je savladao Napredak sa 2:0, Partizan je minimalnim rezultatom pobedio Voždovac 1:0, a istim rezultatom Jagodina je savladala BSK, kao i Vojvodina Inđiju. OFK Beograd je bio ubedljiv protiv Donjeg Srema sa 5:0, a Spartak je pobedio Bežaniju 3:2.

Čevrtfinalne utakmice igraće se 2. marta naredne godine.