Претрага

Borac ispustio pobedu u nadoknadi vremena

Fudbaleri Borca odigrali su danas nerešeno 2:2 (1:0) sa ekipom Čukaričkog u utakmici 26. kola Super lige Srbije koja je odigrana u Čačku. Borac je ispustio pobedu u samom finišu meča s obzirom na to da je vodio sa 2:1 do 90. minuta, ali je Čukarički izjednačio u nadoknadi vremena.
Borac je poveo u 19. minutu pogotkom Filipovića, Zorić je izjednačio u 53., a Knežević u 68. postiže gol za vođstvo Čačana od 2:1. Domaći tim je vodio sve do 92. minuta kada je Mudrinski postigao drugi pogodak za Čukarički i postavio konačan rezultat na meču.
Borac ostaje na dnu tabele sa 17 bodova, a Čukarički je četvrti sa 46.

Javor poražen na svom terenu

Fudbaleri Javora izgubili su u Ivanjici od niškog Radničkog sa 3:1 (0:0). Jedini pogodak za Ivanjičane postigao je Petković u 77. minutu, dok je Radnički do pobede došao golovima Pavkova koji je dva puta bio precizan sa bele tačke i to u 50. i 75. minutu, a Noma je u 80. postigao treći gol za Nišlije.
Mačva je savladala Napredak sa 1:0, OFK Bačka je bila bolja od Radnika i trijumfovala rezultatom 4:2, Voždovac i Mladost su odigrali bez golova, Zemun je u Subotici pobedio Spartak sa 2:1, a Partizan je do novih bodova stigao pobedom nad ekipom Rada koju je savladao sa 3:1.