Претрага
[rstr_selector]

Borac remizirao sa Radničkim

Fudbaleri Borca su odigrali danas nerešeno sa niškim Radničkim 1:1 (0:1) u utakmici 24. kola Superlige Srbije. Radnički je u Čačku došao do vođstva u 33. minutu pogotkom Jovanovića, a Lima Kruz u 75. minutu postiže pogodak za Borac i postavlja konačan rezultat utakmice.
Iako se suočavaju sa velikim kadrovskim problemima zbog odlaska trenerea i neigranja petorice igrača, fudbaleri Borca su pružili dobar otpor favorizovanoj ekipi iz Niša i zasluženo stigli do značajnog boda u borbi za opstanak.
Radnički ostaje na trećem mestu sa 43 boda, dok je Borac na 15. mestu sa 16 bodova.
Utakmica je imala i humanitarni karakter jer je sav prihod od prodatih ulaznica namenjen za lečenje mladog pionira Borca Stefana Lazića.

Javor ubedljiv protiv Mladosti

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici ekipu Mladosti sa 3:0 (2:0). Golove su postigli Marković u 6. minutu, Eliomar Silva iz penala u 37. i Panić u 80. minutu.
OFK Bačka je pobedila Rad sa 2:1 (0:0), Mačva i Vojvodina su odigrali nerešeno 1:1 (0:0), a golova nije bilo na meču između Radnika i Čukaričkog.

Sutra se sastaju Spartak – Crvena zvezda i Partizan – Zemun.