Претрага

Borac izborio treću utakmicu

Košarkaši Borca su pobedili večeras FMP u Čačku sa 64:59 (11:18, 15:17, 15:13, 23:11) i tako izjednačili na 1:1 u polufinalnoj seriji Super lige Srbije, pa će treća utakmica odlučiti koji tim će se plasirati u finale.
Da podsetimo da su Čačani u prvom meču imali priliku da povedu sa 1:0, ali su je propustili u samoj završnici i to u poslednjem napadu koji nisu realizovali do kraja, pa je FMP zabeležio pobedu na svom terenu. Ekipa iz Železnika je večeras bila ubedljivija u prvom delu utakmice pa je na poluvreme otišala sa prednošću od devet koševa razlike. U nastavku meča Borac je pokazao pravu borbenost i u završnici napravio preokret i uspeo da savlada goste. Čačane su do pobede vodili Balaban sa 14 koševa, Marinović sa 11 i Stojadinović sa 10. U redovima FMP-a istakli su se Pot sa 16 i Simanić sa 13  koševa.

Crvena zvezda čeka protivnika

Treća utakmica se igra u nedelju u Železniku kada će biti poznato koji tim će Crvenoj zvezdi biti protivnik u finalu.