Претрага

Borac ostaje u zoni ispadanja

Fudbaleri Borca su izgubili na gostovanju od ekipe Zemuna rezultatom 2:1 u utakmici 3. kola plej-auta Super lige Srbije. Borcu je ovo treći poraz u nizu i ostaje na dnu tabele u borbi za opstanak, dok je Zemun drugi.
Golove za domaći tim postigli su Vukadinović u 17. i Petković u 86. minutu, dok je jedini strelac za Borac bio Knežević u 44. minutu iz penala.
Borac u sledećem kolu, koje se igra za vikend, gostuje u Ivanjici ekipi Javora, dok će Zemun dočekati Mladost.

Mladost ubedljiva u Lučanima

Fudbaleri Mladosti su pobedili na svom terenu ivanjički Javor sa 3:1 i preuzeli prvo mestu u plej-autu. Mačva i Rad su odigrali bez golova, a Radnik je u Surdulici pobedio OFK Bačku sa 2:0.

Zvezda bolja od Čukaričkog

Crvena zvezda je savladala Čukarički sa 3:0 i učvrstila se na prvom mestu plej-ofa sa 48 bodova. Spartak je u Subotici pobedio Napredak sa 2:1, a istim rezultatom Voždovac je zabeležio trijumf nad Vojvodinom.