Претрага
[rstr_selector]

Borac slavio na Banjici

Fudbaleri Borac su na gostovanju u Begradu pobedili Rad sa 3:2 u utakmici 12. kola Super lige Srbije.

Golove za Čačane su postigli Knežević u 28. i 53. i Zorić u 71. minutu, dok su za domaćine strelci bili Veselinović u 8. i Maraš u 43. minutu. Novi Pazar je kao domaćin pobedio Radnički sa 1:0, a istim rezultatom je i Vojvodina u Novom Sadu savladala OFK Beograd, dok je Spartak na svom terenu poražen od Crvene zvezde sa 3:2.

Od 19 časova su na programu susreti Jagodina – Voždovac i Mladost – Radnik.

Poslednja utakmica ovog kola između Partizana i Čukaričkog, koja je trebalo da se igra sutra od 13 časova, odložena je za ponedeljak u 19 časova.

Prvi meč ovog kola između Metalca i Javora koji je odigran juče u Gornjem Milanovcu završen je bez golova.

Fudbaleri Mladosti su u Lučanima odigrali bez golova sa ekipom Radnika, a identičnim rezultatom je završena i utakmica između Jagodine i Voždovca.

Nakon ovog kola Javor se nalazi na drugom mestu sa 22 boda, 10 manje od vodeće Crvene Zvezde, Borac je na trećem mestu sa 21 bodom, dok se Metalac i Mladost sa 14 bodova nalaze na devetom, odnosno desetom mestu tabele Super lige Srbije.