Претрага
[rstr_selector]

Borac i zvanično ispao

Fudbaleri Borca su doživeli peti uzastopni poraz u plej-aut fazi Superlige Srbije. Borac je juče u Čačku izgubio od Rada sa 2:1 i tako dva kola pre kraja ostao bez šanse da se i naredne sezone takmiči u Superligi.
Rad je poveo u 36. minutu golom Mladenovića, Borac je izjednačio u 43. kada je Džugurdić postigao jedini gol za Čačane, a konačan rezultat na meču postigao je Volkov iz penala u 90. minutu.

Ubedljiv poraz Javora

U meču u kome su se sastali direktni konkurenti u borbi za opstanak OFK Bačka je na svom terenu ubedljivo savladala  Javor sa 4:0. Ivanjičani i posle ovog poraza ostaju na šestom mestu plej-auta sa 20 bodova, dok je Bačka i dalje u zoni ispadanja sa bodom manje.
Radnik je pobedio Zemun sa 2:1 i obezbedio učešće u Super ligi i naredne sezone.
Mladost i Mačva su u petak u Lučanima odigrali bez golova.

Remi Partizana, Zvezda ubedljiva

U okviru plej-ofa Partizan i Radnički su odigrali nerešeno 2:2, a Crvena zvezda koja je već osigurala titulu, ubedljivo je pobedila Spartak sa 4:0. Radnički i Čukarički su ostvarili važne pobede. Fudbaleri Radničkog su u Nišu bili ubedljivi protiv Vojvodine koju su savladali sa 5:0, a Čukarički je takođe kao domaćin pobedio Voždovac sa 2:1.